Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the hair feels real, so good
Color: Red
Price: 165kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 45 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2404303503893700 |
Author: s***a
Date:
Review: the hair feels real, so good
Color: Red
Author: a***s
Date:
Review: So cute wig I'm obsessed, comes without wig cap
Color: Red
Author: k***b
Date:
Review: Really cute and full looks like picture
Color: Black Brown
Author: i***8
Date:
Review: Finally got to live my dreams of having hair like the Fitch twins from skins
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.